Retraflex

Rewolucyjny system chowanego węża nowej generacji.

polecamy

System chowanego węża Retraflex

Rewolucyjny system chowanego węża nowej generacji, który pozwala na ukrycie do 18 metrów węża. Dzięki temu nigdy nie będziesz musiał zmagać się z przenoszeniem i magazynowaniem niewygodnego zwoju węża ssącego w szafie lub garderobie!

Jak działa system Retraflex?

Wąż ssący przechowywany jest w rurociągu znajdującym się wewnątrz ściany, pod posadzką lub w suficie.

Przystosowanie

System chowanego węża Retraflex przystosowany jest do montażu w budynkach murowanych, dzięki czemu jego montaż jest jeszcze prostszy i cała konstrukcja jest jeszcze bardziej niezawodna!

Informacje dodatkowe

Jedno gniazdo ssące Retraflex z wężem 18-metrowym pozwala na posprzątanie co najmniej 250m2 powierzchni. Sam wąż ssący jest bardzo lekki, elastyczny i odporny na zagniecenia a specjalny pokrowiec którym jest pokryty chroni przed uszkodzeniem samego węża, a także uszkodzeniem i porysowaniem nim mebli, schodów, podłóg itp. Po zakończonym sprzątaniu wystarczy odczepić rękojeść, zwolnić obrotową dźwignię i zassać wąż z powrotem do instalacji po czym możemy przejść do następnego gniazda i powtórzyć całą operację. Podciśnienie wytwarzane przez jednostkę centralną w trakcie zasysania węża do instalacji czyści także pokrowiec węża, dzięki czemu unika się jego zabrudzenia.

sprawdź nasze rekomendacje

polecamy

domar-duovac-bielsko-marek-dudek