Oferta

Sprzedaż, montaż, serwis, akcesoria

w tym się specjalizujemy

oferta

W naszej ofercie znajdziesz wszystko odnośnie Systemów Centralnego Odkurzania. Bez względu na to czy Państwa dom dopiero powstaje, czy stoi już od lat, System Centralnego Odkurzania jest możliwy do zamontowania.

Systemy Centralnego Odkurzania to nasza pasja

Zajmujemy się sprzedażą, montażem, serwisem oraz sprzedażą akcesoriów dla Systemów Centralnego Odkurzania. Pomożemy Państwu wybrać odkurzacz o odpowiednich parametrach oraz dokonamy bezpłatnej wyceny instalacji. Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej, gdzie doradzimy Państwu jakie akcesoria dobrać do Państwa Systemu.

Na naszych Klientów czekają liczne rabaty oraz promocje. Współpracujemy z najlepszymi na rynku a nasza oferta zawiera odkurzacze, czyli jednostki centralne, 8 renomowanych firm: Beam, Disan, Electrolux, Cyclovac, Enke, Profi, Easy Clean oraz TQD.

Sprzedaż

Oferujemy odkurzacze renomowanych firm. Pomożemy Państwu wybrać odkurzacz o odpowiednich parametrach.

Montaż

Kompleksowo doradzamy i montujemy całą instalację Systemu Centralnego Odkurzania w Państwa domu.

serwis

Na każdym etapie użytkowania, w razie jakichkolwiek problemów z Systemem Centralnego Odkurzania, jednostką centralną bądź akcesoriami doradzimy właściwe rozwiązanie i usuniemy usterkę.

akcesoria

Posiadamy szeroką gamę akcesoriów, stale uzupełnianą o nowości na rynku m.in. Vroom, Wallyflex, Hide-a-house, oczyszczacze powietrza, gniazda ssące i szufelki automatyczne w wielu kolorach.