+48 502-380-560

Oferta

1

Sprzedaż systemu

Oferujemy odkurzacze renomowanych firm: Beam, Disan, Electrolux, Enke i inne. 

Nasza oferta zawiera odkurzacze, czyli jednostki centralne, 8 renomowanych firm: Beam, Disan, Electrolux, Cyclovac, Enke, Profi, Easy Clean oraz TQD. Aby System działał prawidłowo w Państwa domu oraz spełnił oczekiwania i potrzeby bardzo ważny jest odpowiedni dobór jednostki centralnej. Pomożemy Państwu wybrać odkurzacz o odpowiednich parametrach oraz dokonamy bezpłatnej wyceny instalacji.

2

Montaż systemu

Kompleksowo doradzamy i montujemy całą  instalację Systemu w Państwa domu.

System Centralnego Odkurzania jest możliwy do zamontowania niezależnie czy Państwa dom dopiero powstaje czy stoi już od lat. Dzięki doświadczeniu w branży budowlanej doradzimy w jaki sposób zamontować System, gdzie umieścić jednostkę centralną i jak rozmieścić gniazda ssące, a następnie z przyjemnością dokonamy montażu w Państwa domu. Zapraszamy do kontaktu, wycena oraz doradztwo w zakresie montażu Systemu są bezpłatne!

3

Serwis systemu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku problemów z działaniem Systemu.

Wszystkie Systemy Centralnego Odkurzania zamontowane przez firmę Domar otrzymują 15 lat gwarancji! Na każdym etapie użytkowania, w razie jakichkolwiek problemów z Systemem, jednostką centralną bądź akcesoriami doradzimy właściwe rozwiązanie i usuniemy usterkę. Gwarancja obejmuje usługę instalacji, jednostki centralne oraz akcesoria posiadają gwarancję nadaną przez producenta.

4

Akcesoria do systemu

Posiadamy szeroką gamę akcesoriów, stale uzupełnianą o nowości na rynku m.in. vroom, wallyflex, hide-a-house, oczyszczacz powietrza, gniazda ssące i szufelki automatyczne w wielu kolorach, węże ssące o różnych długościach, pokrowce oraz wieszaki na węże,  szczotki i turboszczotki, ssawki oraz separatory popiołu, gruzu i wody, a także wszystkie materiały, które są niezbędne do samodzielnego montażu Systemu Centralnego Odkurzania: rury, łuki, kolanka, mufy, trójniki. Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej, gdzie doradzimy Państwu jakie akcesoria dobrać do Państwa Systemu. Na naszych Klientów czekają liczne rabaty oraz promocje.

5

Worki do WSZYSTKICH modeli Odkurzaczy

Posiadamy worki do wszystkich modeli odkurzaczy np. Karcher, Zelmer, Electrolux, Samsung, AEG, Amica, Beko, Bosh, Hitachi i wiele innych.

 

 • 1

  TOP VAC - GREENline odkurzacze centralne

 • 2

  Let CYCLO VAC make your life easier!

 • 3

  Beam - lider centralnego odkurzania

 • 4

  Duovac - 25 lat gwarancji

 • 5

  Husky - 40 - letnie doświadczenie

 • 6

  PROFI EUROPE - PRODUCENT ODKURZACZY CENTRALNYCH