O firmie

nasze referencje

sprawdź, co o nas piszą w google

Firma z ponad 40 letnim doświadczeniem,

w branży Systemów Centralnego Odkurzania.

Założyciel firmy – pan Marek Dudek, posiada ponad 40-letnie doświadczenie w branży budowlanej poparte wykształceniem w tym kierunku. Praca jako budowlaniec stała się jego pasją i w 1989 roku postanowił założyć własną firmę – DOMAR.

Kolejne lata pracy w zawodzie, oprócz zdobycia ogromnego doświadczenia, pozwoliły również panu Markowi na poznanie potrzeb klientów oraz ich wymagań. Z Systemami Centralnego Odkurzania zetknął się w 1995 roku przy okazji udziału w zagranicznych targach. Wówczas postanowił poznać zasady działania centralnych odkurzaczy, ich zastosowanie oraz instalację.

Obserwując najlepszych fachowców w tej dziedzinie zdobył kolejne doświadczenie, które zaowocowało specjalizacją firmy w Systemy Centralnego Odkurzania.

Od 1998 firma DOMAR, jako jedna z nielicznych w regionie zajmuje się Systemami Centralnego Odkurzania stając się niekwestionowanymi fachowcami w tej dziedzinie. Jak mówi właściciel firmy: „Doświadczenie, które zdobyłem na budowach dziś procentują rzetelną wiedzą na temat konstrukcji budynków, a co za tym idzie możliwości instalacji Systemów Centralnego Odkurzania. Dzięki tej wiedzy jestem kompetentnym fachowcem, który doskonale zna się na tym, co robi.”

Z usług firmy pana Marka Dudka skorzystało już ponad 10,000 zadowolonych klientów, a liczne zdobyte przez firmę DOMAR certyfikaty są gwarantem usług na najwyższym poziomie. Firma DOMAR jest firmą rodzinną, a pan Marek swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje kolejnemu pokoleniu specjalistów.