PROFI EUROPE

Skuteczność i niezawodność gwarantowana na lata użytkowania

polecamy

PROFI EUROPE - PRODUCENT ODKURZACZY CENTRALNYCH

Własne patenty w dziedzinie filtrowania powietrza.

Filtry odkurzaczy skutecznie wyłapują drobiny, nie zmniejszają efektywności sprzątania nawet w trakcie najtrudniejszych zadań i wytrzymują wiele lat pracy. Dopasowywane są do silników w taki sposób, by jak najlepiej wykorzystać parametry obu podzespołów, a odkurzacz pracował w sposób ciągły i nic nie zakłócało jego działania. To dzięki temu sprzątanie odbywa się efektywnie, nawet przy najtrudniejszych zabrudzeniach oraz najbardziej pylących materiałach.

Własne konstrukcje – efekt pracy najbardziej doświadczonych inżynierów.

Odkurzacze budowane są w oparciu o optymalną relację pomiędzy elementami konstrukcyjnymi i parametrami podzespołów. Są to urządzenia tak ciche i ekonomiczne, jak to tylko możliwe. Konstruowane tak aby użytkownik nie odczuwał dyskomfortu podczas pracy, otoczenie nie było niepotrzebnie zakłócane, a ilość zużywanej energii możliwie jak najmniejsza.

Polska konstrukcja, najlepsze europejskie komponenty.

W każdym odkurzaczu poszczególne jego części dobierane są ze względu na bardzo specyficzne przeznaczenie lub miejsce użytkowania. Funkcja decyduje o typie filtra oraz silnika. Współpracujemy od lat z najlepszymi producentami mocnych i energooszczędnych silników, filtrów oraz innych części.

Skuteczność i niezawodność gwarantowana na lata użytkowania.

Odkurzacze centralne objęte są 11-letnią gwarancją, a profesjonalne 5-cio letnią.

sprawdź nasze rekomendacje

polecamy

domar-duovac-bielsko-marek-dudek