+48 502-380-560

PROFI EUROPE - PRODUCENT ODKURZACZY CENTRALNYCH

Własne patenty w dziedzinie filtrowania powietrza
Filtry odkurzaczy skutecznie wyłapują drobiny, nie zmniejszają efektywności sprzątania nawet w trakcie najtrudniejszych zadań i wytrzymują wiele lat pracy. Dopasowywane są do silników w taki sposób, by jak najlepiej wykorzystać parametry obu podzespołów, a odkurzacz pracował w sposób ciągły i nic nie zakłócało jego działania. To dzięki temu sprzątanie odbywa się efektywnie, nawet przy najtrudniejszych zabrudzeniach oraz najbardziej pylących materiałach.

Własne konstrukcje - efekt pracy najbardziej doświadczonych inżynierów
Odkurzacze budowane są w oparciu o optymalną relację pomiędzy elementami konstrukcyjnymi i parametrami podzespołów. Są to urządzenia tak ciche i ekonomiczne, jak to tylko możliwe. Konstruowane tak aby użytkownik nie odczuwał dyskomfortu podczas pracy, otoczenie nie było niepotrzebnie zakłócane, a ilość zużywanej energii możliwie jak najmniejsza.

Polska konstrukcja, najlepsze europejskie komponenty
W każdym odkurzaczu poszczególne jego części dobierane są ze względu na bardzo specyficzne przeznaczenie lub miejsce użytkowania. Funkcja decyduje o typie filtra oraz silnika. Współpracujemy od lat z najlepszymi producentami mocnych i energooszczędnych silników, filtrów oraz innych części.
 
Skuteczność i niezawodność gwarantowana na lata użytkowania
Odkurzacze centralne objęte są 11-letnią gwarancją, a profesjonalne 5-cio letnią.

 • 1

  TOP VAC - GREENline odkurzacze centralne

 • 2

  Let CYCLO VAC make your life easier!

 • 3

  Beam - lider centralnego odkurzania

 • 4

  Duovac - 25 lat gwarancji

 • 5

  Husky - 40 - letnie doświadczenie

 • 6

  PROFI EUROPE - PRODUCENT ODKURZACZY CENTRALNYCH