CYCLO VAC

Jeden z najlepszych producentów odkurzaczy centralnych

polecamy

Let CYCLO VAC make your life easier!

Nowoczesny producent Systemów Centralnego Odkurzania.

Cyclo Vac to jeden z najlepszych na świecie producentów odkurzaczy centralnych. Produkty tej marki znajdują się w milionach budynków, których mieszkańcy są zadowoleni z wyboru. Od 50 lat Cyclo Vac jest liderem na wymagającym rynku Kanady. 

System centralnego odkurzania Cyclo Vac jest wydajny, łatwy w użytkowaniu i prosty w instalacji. Kompletny system zawiera szereg bardzo przydatnych akcesoriów m.in. szufelkę automatyczną, system chowanego węża Retraflex, gniazda ssące – wszystko, czego potrzebujesz aby uzyskać jak największą wydajność Twojego odkurzacza Cyclo Vac! Odkurzacz centralny montowany jest na stałe w jednym miejscu, możliwe jest więc użycie znacznie mocniejszych silników i turbin niż w tradycyjnych odkurzaczach przenośnych. Dzięki temu Twój Cyclo Vac jest znacznie wydajniejszy, a sprzątanie szybsze i łatwiejsze.

Oprócz doskonałych odkurzaczy centralnych, zajmujemy się serwisowaniem urządzeń Cyclo Vac, a także sprzedajemy części potrzebne do ich naprawy. Dzięki naszym specjalistom użytkownicy Cyclo Vac nie muszą martwić się zarówno o wybór, montaż, jak i o okresowe przeglądy urządzeń, czy ewentualne naprawy.

sprawdź nasze rekomendacje

polecamy

domar-duovac-bielsko-marek-dudek