+48 502-380-560

Obsługa i serwis posprzedażowy

Firma DOMAR zapewnia Państwu 15 lat gwarancji na wykonaną usługę, czyli montaż rur i montaż jednostki centralnej. Ponadto w przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem Systemu zdiagnozujemy usterkę i ją usuniemy. Jednostki centralne oraz akcesoria posiadają gwarancję nadaną przez producenta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w sklepie stacjonarnym w Bielsku-Białej, gdzie chętnie udzielimy porady odnośnie doboru odpowiednich akcesoriów oraz użytkowania Systemu. W przypadku jakichkolwiek zapytań zapraszamy także do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy DOMAR!

 • 4

  Zdrowiej

  Podczas odkurzania 100% kurzu jest odprowadzane poza dom, dzięki czemu pomieszczenia stają się wolne od alergenów oraz pyłów.

 • 3

  Wygodniej

  Nie ma konieczności dźwigania ciężkiego odkurzacza po schodach czy jeżdżenia nim między meblami. Dzięki lekkiemu i długiemu wężowi w prosty i wygodny sposób odkurzymy cały dom.

 • 2

  Ciszej

  W trakcie sprzątania domownicy mogą komfortowo oglądać telewizję, rozmawiać czy ucinać sobie drzemkę, głośny odkurzacz już nie będzie zakłócać ich spokoju.

 • 1

  Czyściej

  Siła odkurzacza oraz liczne akcesoria o zróżnicowanych funkcjach gwarantują nieskazitelnie czysty dom.

Polecamy firmę DOMAR, jako solidnego, odpowiedzialnego i fachowego wykonawcę do realizacji nawet najbardziej wymagających i złożonych projektów. Potwierdzamy, że jest firmą w pełni zasługującą na zaufanie.

Stowarzyszenie "RAZEM"