+48 502-380-560

Dobór akcesoriów

Odkurzacz centralny, oprócz tradycyjnych właściwości odkurzania, dzięki licznym akcesoriom może spełniać także inne funkcje. Może więc służyć jako mop do czyszczenia i jednoczesnego polerowania powierzchni, może również zasysać wodę czy też czyścić tapicerkę.

Oferujemy Państwu pełną gamę akcesoriów takich jak: gniazda ssące i szufelki automatyczne w wielu kolorach, węże ssące o różnych długościach, pokrowce oraz wieszaki na węże,  szczotki i turboszczotki, ssawki oraz separatory popiołu, gruzu i wody, a także wszystkie materiały, które są niezbędne do samodzielnego montażu Systemu Centralnego Odkurzania: rury, łuki, kolanka, mufy, trójniki. Akcesoria można dobierać na każdym etapie użytkowania Systemu. Zmieniające się potrzeby domu to nie jest żaden problem - w naszym sklepie w Bielsku-Białej oraz w sklepie internetowym stale pojawiają się nowości, które sprawią, że będziecie Państwo jeszcze bardziej zadowoleni z funkcjonalności Systemu Centralnego Odkurzania. Oferujemy niezwykle bogatą gamę akcesoriów i doradzamy, które z nich będą pasować do Państwa Systemu, a przede wszystkim, które będą przydatne w Państwa domu. Co ważne, akcesoria takie jak gniazda ssące czy szufelki przypodłogowe oferujemy w wielu kolorach, tak aby pasowały do wystroju Państwa mieszkania. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bogatej oferty akcesoriów do Systemów Centralnego Odkurzania w naszym sklepie internetowym odkurzaj.eu Na naszych Klientów czekają liczne rabaty oraz promocje

 • 4

  Zdrowiej

  Podczas odkurzania 100% kurzu jest odprowadzane poza dom, dzięki czemu pomieszczenia stają się wolne od alergenów oraz pyłów.

 • 3

  Wygodniej

  Nie ma konieczności dźwigania ciężkiego odkurzacza po schodach czy jeżdżenia nim między meblami. Dzięki lekkiemu i długiemu wężowi w prosty i wygodny sposób odkurzymy cały dom.

 • 2

  Ciszej

  W trakcie sprzątania domownicy mogą komfortowo oglądać telewizję, rozmawiać czy ucinać sobie drzemkę, głośny odkurzacz już nie będzie zakłócać ich spokoju.

 • 1

  Czyściej

  Siła odkurzacza oraz liczne akcesoria o zróżnicowanych funkcjach gwarantują nieskazitelnie czysty dom.

Polecamy firmę DOMAR, jako solidnego, odpowiedzialnego i fachowego wykonawcę do realizacji nawet najbardziej wymagających i złożonych projektów. Potwierdzamy, że jest firmą w pełni zasługującą na zaufanie.

Stowarzyszenie "RAZEM"