+48 502-380-560

 

System Centralnego Odkurzania umożliwia umieszczenie odkurzacza poza mieszkaniem. Wewnątrz ścian montowana jest instalacja łącząca odkurzacz zwany jednostką centralną z gniazdami ssącymi w ścianach. Do gniazd tych wpina się rurę odkurzacza. Rura to długi, lekki i giętki wąż, a jego praca rozpoczyna się z chwilą włożenie do gniazdka lub naciśnięcia odpowiedniego przycisku na rękojeści. Całe zasysane powietrze jest wydmuchiwane na zewnątrz budynku, dzięki czemu kurz nie pozostaje w odkurzanym pomieszczeniu. Dzięki licznym akcesoriom odkurzacz może np. zasysać wodę, popiół z kominka, czyścić tapicerkę  czy myć okna.

 • 4

  Zdrowiej

  Podczas odkurzania 100% kurzu jest odprowadzane poza dom, dzięki czemu pomieszczenia stają się wolne od alergenów oraz pyłów.

 • 3

  Wygodniej

  Nie ma konieczności dźwigania ciężkiego odkurzacza po schodach czy jeżdżenia nim między meblami. Dzięki lekkiemu i długiemu wężowi w prosty i wygodny sposób odkurzymy cały dom.

 • 2

  Ciszej

  W trakcie sprzątania domownicy mogą komfortowo oglądać telewizję, rozmawiać czy ucinać sobie drzemkę, głośny odkurzacz już nie będzie zakłócać ich spokoju.

 • 1

  Czyściej

  Siła odkurzacza oraz liczne akcesoria o zróżnicowanych funkcjach gwarantują nieskazitelnie czysty dom.

Polecamy firmę DOMAR, jako solidnego, odpowiedzialnego i fachowego wykonawcę do realizacji nawet najbardziej wymagających i złożonych projektów. Potwierdzamy, że jest firmą w pełni zasługującą na zaufanie.

Stowarzyszenie "RAZEM"