+48 502-380-560

System Centralnego Odkurzania

System Centralnego Odkurzania umożliwia umieszczenie odkurzacza poza mieszkaniem. Wewnątrz ścian montowana jest instalacja łącząca odkurzacz zwany jednostką centralną z gniazdami ssącymi w ścianach. Do gniazd tych wpina się rurę odkurzacza. Rura to długi, lekki i giętki wąż, a jego praca rozpoczyna się z chwilą włożenie do gniazdka lub naciśnięcia odpowiedniego przycisku na rękojeści. Całe zasysane powietrze jest wydmuchiwane na zewnątrz budynku, dzięki czemu kurz nie pozostaje w odkurzanym pomieszczeniu. Dzięki licznym akcesoriom odkurzacz może np. zasysać wodę, popiół z kominka, czyścić tapicerkę czy myć okna.
1
Bez względu na to czy Państwa dom dopiero powstaje, czy stoi już od lat, System Centralnego Odkurzania jest możliwy do zamontowania. W tym celu konieczne jest przedstawienie projektu domu oraz jego rzutu.
2
Montaż rur następuje na etapie budowy domu lub w budynku już istniejącym. Wewnątrz ścian instalowane są rury PCV, które połączą jednostkę centralną – odkurzacz z gniazdami ssącymi montowanymi w ścianach pomieszczeń.
3
Dobór odpowiedniej jednostki centralnej, czyli odkurzacza jest kluczowym etapem projektowania instalacji. Na rynku można znaleźć bardzo szeroką ofertę odkurzaczy centralnych, jednak nie każdy z nich pasuje do każdego pomieszczenia.
4
Odkurzacz centralny, oprócz tradycyjnych właściwości odkurzania, dzięki licznym akcesoriom może spełniać także inne funkcje. Może więc służyć jako mop do czyszczenia i jednoczesnego polerowania powierzchni, może również zasysać wodę czy też czyścić tapicerkę.
5
Firma DOMAR zapewnia Państwu 15 lat gwarancji na wykonaną usługę, czyli montaż rur i montaż jednostki centralnej. Ponadto w przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem Systemu zdiagnozujemy usterkę i ją usuniemy. Jednostki centralne oraz akcesoria posiadają gwarancję nadaną przez producenta.
 • 4

  Zdrowiej

  Podczas odkurzania 100% kurzu jest odprowadzane poza dom, dzięki czemu pomieszczenia stają się wolne od alergenów oraz pyłów.

 • 3

  Wygodniej

  Nie ma konieczności dźwigania ciężkiego odkurzacza po schodach czy jeżdżenia nim między meblami. Dzięki lekkiemu i długiemu wężowi w prosty i wygodny sposób odkurzymy cały dom.

 • 2

  Ciszej

  W trakcie sprzątania domownicy mogą komfortowo oglądać telewizję, rozmawiać czy ucinać sobie drzemkę, głośny odkurzacz już nie będzie zakłócać ich spokoju.

 • 1

  Czyściej

  Siła odkurzacza oraz liczne akcesoria o zróżnicowanych funkcjach gwarantują nieskazitelnie czysty dom.

Polecamy firmę DOMAR, jako solidnego, odpowiedzialnego i fachowego wykonawcę do realizacji nawet najbardziej wymagających i złożonych projektów. Potwierdzamy, że jest firmą w pełni zasługującą na zaufanie.

Stowarzyszenie "RAZEM"