+48 502-380-560

Beam - lider centralnego odkurzania

Od ponad 50 lat BEAM firmy Electrolux jest liderem technologii centralnego odkurzania. Seria BEAM Serenity_3.0 Platinum kontynuuje tę tradycję, będąc najcichszym i najmocniejszym systemem centralnego odkurzania, jaki stworzono dotychczas. Jego możliwości są tak duże, iż nawet dowiedziono klinicznie, że przynosi ulgę alergikom.

Możesz zapomnieć o ciężkim podnoszeniu, hałasie, utracie mocy i kiepskiej jakości powietrza, które odczuwasz przy obecnym odkurzaczu. Z odkurzaczem centralnym firmy Electrolux doświadczysz wysokiej i stałej wydajności przez cały czas użytkowania.

Odkurzacz centralny BEAM jest gotowy do pracy zawsze, gdy tego potrzebujesz. Wsuń tylko lekki wąż do gniazda i zacznij odkurzanie! Można przemieszczać się z pokoju do pokoju oraz w górę i w dół schodów przy niewielkim wysiłku. 100% zebranego kurzu, pyłu i alergenów jest odprowadzanie poza obszar mieszkalny. Pozostaje więc tylko lepszej jakości powietrze. Możesz oddychać z przyjemnością, wiedząc, że poza wygodą, Twój dom jest zdrowym miejscem do życia.

Aby dowiedzieć się wiecej, pobierz ulotkę. pobierz